| Klau97 a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta cu o urare de la multi ani pentru prietena? Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| Cloudyday a răspuns:

Intr-adevar, poti cauta pe internet urari, insa eu cred ca ea ar aprecia mai mult o urare originala, un mesaj pe care TU sa vrei sa i-l transmiti. Poate nu este cea mai perfecta urare, dar este ceva gandit de tine special pentru ea, si cred ca asta conteaza cel mai mult.

2 răspunsuri:
| AnonimaSmechera a răspuns:

Scrie pe google Urări de La multi ani.Si ai mai multe variante.
Sper ca am fost de ajutor happy
Funda?

| roses2014 a răspuns:

Trebuie sa ii urezi ceva din inima, ceea ce simti cu adevarat, asta ii place unei femei.Bafta!