| Autumnleaves7 a întrebat:

Mă uit in jur si vad ogramada de baieti urati care vorbesc cu fete frumoase.Nu ca sunt eu frumos sau urat, dar ei sunt sigur urati.Credeti că fetele dacă mă vor considera urat vor vorbi cu mine din milă? Nu vreau asta.

3 răspunsuri:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Nu, nu cred ca daca te vor considera urat vor vorbi cu tine, ci te vor ocoli. laughing
Poate Uratii sunt doar prieteni cu Frumoasele.
Incearca sa vorbesti cu o Frumoasa, sa o faci sa rada, etc.
Si sunt sigura ca cineva te place si pe tine, doar ca n-are curajul sa-ti zica sau sa-ti aratewinking

| neutrino a răspuns:

Nu din mila, ci din lipsa de altceva mai de valoare. Asta se intampla cu noi toti: ne oprim acolo unde avem succes, nu acolo unde avem pretentie.

| cristimihailov a răspuns (pentru neutrino):

Neutrino tata, ar trebui sa notez undeva unele raspunsuri ale tale.
Chiar vin din fundul gandirii. Pe bune, fara misto.