| Roz a întrebat:

Mai creste parul daca folosesty placa?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da, mai creste.numai ca parul se arde happy

| anaid a răspuns:

Eu folosesc placa aproape zilnic si nu am problema asta parul meu creste la fel de normal ca inainte.Folosesc in sampon pentru par deteriorat. o masca de par si un ulei inainte de placahappy

| anyka18 a răspuns:

Da dar nu o sa fie prea sanatos ca se deterioreaza, Daca te dai cu placa foloseste balsam, masca si diferite produse inainte sa te dai.

| zalisa a răspuns:

Dacă "folosesty" nu știu.
Dar dacă folosești îți crește părul.

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Chiar daca din cauza la placa iti arzi varfurile. da, parul creste. nu te ingrijora.