| Alice_9782 a întrebat:

Mai e putin pana la vacanta de >vara.8- Voi ce o sa faceti in vacanta?happy

3 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Paii o sa merg la munte, plaja, o sa ies cu prietenii afara, discoteca intr-un cuvant distractie happy, fara stres, relaxare, am sa stau pe la pc.big grin

| mikilooooooooo a răspuns:

Vacanta - distractie - caldura - strand - mare - munte - plimbari - cluburi - fotbal - party - amintiri - persoane noi - prieteni noi - despartiri - uitari - strainatate - si iar distractie, distractie, distractie... tu ce faci?

| Alice1122 a răspuns:

Orice numai teme nu