| AlleAlexandraAlexutza21 a întrebat:

Ce mai faceti? Mai este putin pana la vacanta de iarna si ma gandeam sa va intreb voi unde o sa va faceti vacanta de iarna?

Răspuns Câştigător
| BluishAngel a răspuns:

Ca de obicei,acasa, cu familia, probabil mai dau o raita pe la patinoar cu prietenii, mai la o ciocolata calda big grin in fine, mici lucruri simple si....imbucuratoare happy Daca ma intrebi pe mine, vacanta de iarna mi se pare mai plictisitoare fiindca toate lucrurile pe care poti sa le faci e sa stai in casa sau doar putin pe-afara.Pe cand vara, hehe, e alta viata tongue
Cu toate astea, si sarbatorile de iarna au darul de a te "incarca" spiritual si sunt frumoase in felul lor. happy

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Oscilez intre pat sau fotoliu....decizii,decizii...

| oOSaritaOo a răspuns:

Buna. Eu imi fac craciunul cu familia si revelionul cu prietenii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invat si putin timp liber in care probabil o sa ies afara cu prietenii...

| blueheart a răspuns:

Hei! Am fost invitata in Italia dar cred ca voi refuza. Vreau sa ajung in alta parte si sper sa nu regret decizia pe care o voi lua in curand. happy

| crazydeea a răspuns:

La cativa prieteni sau acasa! nu sunt sigura!