| alexalx1234 a întrebat:

Mai există fete în Constanța cu care poti purta o discuție normala si sa nu fie pline de fite?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, ce-ai? In constanta ca sa stai trebuie sa faci casting pe care-l treci doar daca esti fitoasa si nu poti purta o discutie normala. E cazul sa te muti in alt oras, intereseaza-te si acolo inainte sa nu fie casting din asta.

| sierra1 a răspuns:

Halep e cumva din CT?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Da. Dar culmea si ea a plecat din orasul ala prapadit laughing

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai fii serios. Orașul e mare. Caută și sigur găsești persoana potrivită

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Ma confunzi cu cel care a pus intrebarea laughing. Victor cauta asa ceva, nu eu. Eu am plecat de mult din orasul ala.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate! Era pentru Victor

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

O.o Tu imi dai nefolositor la raspunsul cu mana dreapta? SERIOS? Preferi aia in loc de sex? Doamne fereste.