| TheUnForgiveN a întrebat:

Mai gaseste cineva enervante intrebarile religioase de pe TPU? Si fanaticii religiosi.Adica te inteleg domne, esti crestin te duci la biserica, te rogi alea alea bla bla.Dar unii o dau in preoteli.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,chiar ai dreptate! Incerca sa eviti anumite intrebri, crede-ma ca e mai bine! E mult mai bine sa-ti vezi de treaba ta decat de a altora!

| AnabelleKr a răspuns:

Da, e plin de enoriasi pe aicihappy Tot ce trebuie sa faci este sa-i evitihappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai ca sunt rare intrebarile astea. una la cateva sute.

| TheUnForgiveN explică (pentru suntserios):

Ia dai la intrebari populare.Toate sunt citate din Biblie.

| τττ a răspuns:

Draga TheUnForgiveN, TPU este un site cu intrebari.Fiecare pune intrebari, nu conteaza daca la categoria Adolescenti, Tehnologie(etc.)sau Religie. Poate au si eu o nelamurire, ce ai cu ei? Si tu probabil ai pus intrebari pe care pe ceilalti poate i-a deranjat.
Numai bine!

| Pitzipoanca a răspuns:

Me. Daca ar da-o in preoteli ar fi mai bine. Dar o dau in Click si in tractorisme. Aia e jalnic. Si sunt si agresivi. Sunt intoleranti.