| annk_6204 a întrebat:

Mai sunt multi oameni pe hi5? Am auzit ca e demodat saracullaughing. Si. ce parere aveti despre facebook[eu ii spun >facebucilaughing:"]

Răspuns Câştigător
| OXxana a răspuns:

Sunt foarte multi oameni pe hi5.cat despre facebook e praf chiar daca e mai la moda decat hi5 ocicum cred ca twiterr e mai jmecher

2 răspunsuri:
| exya_5295 a răspuns:

Da, e cam demodat hi5.ul dar mai sunt oameni care intra pe el si despre facebook ce pot sa spun e un moft peste cateva luni o sa fie la fel la hi5.ul (eu am facebook dar nu am hi5)

| Renata_9693 a răspuns:

Si eu cred ca twiter e mai fain...pa hi5 mai intru doar la jocul Barn Buddy