| LauraGgeo a întrebat:

Mai toate prietenele mele au avut cel putin un iubit pana acum si cate o data mai rad de mine pe seama asta ce sa fac?

4 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Ma copilu ai doar 13 ani ai rabdare ca o sa ai si iubiti sa stii de la mine ca atunci cand vei fi mare 17-18 ani vor roii baietii in jurul tau asa ca nu e nici o graba

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Dupa poza de profil probabil nu ai ajuns la pubertate, meh.

| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Sa le ignori.

| MoltenMoon a răspuns:

Daca pentru aceste persoane faptul ca n-ai avut prieten pana acum e un motiv de ras, inseamna ca ti-ai ales niste prietene care inspira mila din moment ce atata materie cenusie detin.Cat de subdezvoltat psihic sa fi sa gasesti acest lucru funny. Daca prostia ar durea si-ar plange si ele de mila...