| lylyan a întrebat:

Am o mare problema. Mi-e frica sa am un iubit.Am 13 ani, si pana acum nu am avut nici un iubit, si toate prietenele mele au avut cate 4-5. De fiecare data cand imi place de un baiat, cand incearca sa se apropie de mine fug si nu il mai plac. Dcee fac asa?

6 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

Probabil nu esti pregatita pentru asta.Stai linistita ai abia 13 ani, ai timp destul sa iti faci unulwinking

| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Nu te mai lua dupa prietenele tale.
Parerea mea este ca tu nu esti pregetita pentru a avea un prieten.
Ai tot timpu din lume pentru asta.
Pe la 16 ani poti si tu sa iti cauti, dar mai devreme nu.
Asta e parerea mea.
Nu te grabi in a fii ca prietenele tale pentru ca nu ai ce invata bun de la ele. Daca spui ca ai cate 4-5 inseamna ca la 18 ani o sa fie cu burta la gura. In fine, tu faci cum crezi.
Pa, pa.

| eusunttheodorath a răspuns:

Si eu am tot 13 ani dar consider ca nu este vremea sa am um prieten am toata viata inainte sa ma indrogostesc asta e parerea mea si in legatura cu comportamentul tau. cred ca trebuie sa fii mai linistita mai calma si mai intelegatoare, sa vorbesti cu baietii chiar daca nu vrei sa devii iubita lor. asta e parerea mea acum faci ce vrei

| eMelgooG a răspuns:

Ahahaha pai eu am 18 ani si inca n-am avut o prietena stai si toti prietenii mei au / avut... stai chill ai toata viata inainte

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Pai nu stiu dc faci asa inseamna ca vb la altora de mai sus nu esti pregratita pentru asa ceva eu am doar 12 ani si am avut vreo 5 dar ma despart it ca e cam prea devreme(viata ema e sa stau la calculator si sa ma distrez) app iubiti sau iubitele iti pot aduce cateaodata NECAZURI!

| RobyAdy a răspuns:

O sa mai cresti si o sa te schimbi!