| MissLaura a întrebat:

Mai TPU, cred ca unui baiat(care nu e din scoala mea)ii place de mine si cred ca vrea sa fiu prietena lui.Eu insa nu prea il plac.Cum as putea sa il refuz fara sa se simta aiurea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca nu ar fi corect sa fi cu el pentru ca iti place de altcineva.

7 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Mai intii vezi daca te placee big grin... apoii spune-i si explica-i ca dragostea cu forta nu se poate va intelege big grin baietii nu sunt` asa sentimentaliihee hee ca fetele :*
funda puppy dog eyes?

| SunnyFlame a răspuns:

Pai ii spui.nu te supara dar nu cred ca te pot vedea mai mult de cat un amic.sau ii spui ca iti pare rau dar nu crezi ca intr voi va putea fi o iubire

| dana24 a răspuns:

Poi.spune`i ca ai prieten sau ca nu vrei sa ai prieten sau incearca sa eviti convorbirea cu elwinking Succes:*

| Alexa_9443 a răspuns:

Zii ca placi pe alicineva si ca mai mult decat amici nu puteti fi, ca e un baiat simpati si dragut dar nu va potriviti! Funda :*?

| xdeex a răspuns:

Spune-i ca;
1.De-abia te-ai despartit de fostul tau prieten si n esti inca pregatita de o relatie
2.Ai prieten happy

| MarioOnette a răspuns:

Cel mai bine e sa-i spui in fata si cu grija sa nul superi.

| Love_6750 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa ii spui asta bland.Ia-l cu chestii de genu':Nu trebuie sa te simti prost.Nu prea ne potrivim.
Ideea e sa nu ii spui direct ca altfel il apuca plansu'! laughing