| MissAvocado a întrebat:

Maine, adica vineri 2.12.2011 se merge la scoala? 2 colegi mi-ai spus ca au auzit ca nu se merge dar eu am auzit ca da, si vreau sa stiu adevarul dau funda si vot

daca e posibil sa argumentati

7 răspunsuri:
| Adda24 a răspuns:

Depinde noi mergem pe 2 dar altii nu merg mi s-a spus ca cei care nu merg pe 2 recupereaza intr-o sambata(asa am auzit si eu nu stiu sigur)

| eugiorgi a răspuns (pentru Adda24):

Nu nu mergem...nici o scoala nu mergebig grin... sper ca te ajuta!

| eugiorgi a răspuns (pentru eugiorgi):

Asa a hotarat scolile nu iti face griji ca nu mergem!

| Adda24 a răspuns:

Azi e 2 decembrie si noi am mers si am facut orele obisnuite de vineri

| DANyi a răspuns:

Si eu am inteles ca nu se fac ore, dar liceul nostru este mai "special" daca vrei sa spun asa, deci noi trebuies sa mergem.

| dge18 a răspuns:

Si la mine la scoala am inteles ca nu se fac ore...
Dar nu stiu... eu ma duc sa vad daca nu vac ore ma intorc acasahappy
Daca fac (Cred ca-s singurul) ca pun si pariu ca nu vine nimeni la scoala...rolling on the floor + cai vineri...

| DennisDMR a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti si la mine nu se fac ore