| kitty00 a întrebat:

Maine am teza la matematica si mi-e foarte, foarte frica. Sunt clasa a 6-a. Voi ati dat teza? Subiectele au fost grele?

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

Si eu am dat teza la mate de curand si am invatat cu o zi inainte bini di tat. Secretul e sa nu fii stresata. In dimineata din ziua tezei, am intrat pe laptop si am ascultat melodia mea preferata (ar trebui sa incerci asta). Cand am ajuns la scoala, toti colegii mei erau cu mainile in cap. Eu cu inca un coleg eram calmi, cantam etc.

Morala: Nu fii stresata! Bafta!

| kitty00 explică (pentru LorenaAnca):

Doamne. A mers... Thank youuu.

| LorenaAnca a răspuns (pentru kitty00):

Sa cresti mare! Te pup!

| kitty00 explică (pentru LorenaAnca):

Poza ta de profil e foarte draguta, esti scumpicaa. Esti cumva Scene Girl?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat teza la mate miercurea trecută.Au fost 4 exerciţii dar eu cum sunt total paralelă cu matematica a fost greu, cel puţin pentru mine.Dar cu noroc că la română m-am descurcat şi sper să ni le aducă mâine!:dBaftă!

| Tomanecre a răspuns:

Da si noi am dat teze cand am fost de varsta ta!
Nu au fost grele pentru ca m-am pregatit serios pentru ele.