| DrugsAndDubstep a întrebat:

Maine dau teza de clasa a 5-a la matematica si am cam multe emotii.Imi puteti spune daca aceasta teza sunt grele? Va rog! Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| passenger a răspuns:

Off tin minte ca in clasa a 5-a am luat 10 curat in teza la mate laughing Ce vremuri... Acum ma multumesc cu un 6 laughing Serios straight face
Stai linistita! Nu va fi greu daca ai invatat! De concentrare nu aduc vorba, deoarece nu-mi pot imagina cat de concentrat poate fi un copil de clasa a 5-a oh go on
Succes!

5 răspunsuri:
| georgiana_1403 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea nu e grea daca ai invatat. Lasa emotiile deoparte pentru ca altfel maine la teza nu o sa poti sa te concentrezi sa rezolvi. Mai bine incearca sa te relaxezi sau daca nu esti sigur pe tine mai invata putin. Bafta! Sa iei nota mare!

| DrugsAndDubstep explică:

Ms multt la toti am luat 10 in teza big grin

| andreeadede a răspuns:

E cam grea...eu sunt in clasa a6a si anul trecut mi-s-a parut grea dar acum mi se pare foarte usoara fata de ce o sa dau eu! eu din cauza emotiilor am luat 9 si la exercitiul care il stiam cel mai bine l-am gresit. asa ca daca inveti bine o sa iei 10 daca nu...dar mai putin de 6 nu cred ca o sa poata da la mine asa a fost. bafta multa sa iei 10!

| andreeadede a răspuns:

Bv si eu maine dau tot la mate

| brenda0353 a răspuns:

Daca inveti vei sti cu sig supces