| adela12 a întrebat:

Mâine eu și cu iubitul meu facem o lună de când suntem împreună. Ce cadou îmi recomandați să îi iau?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa pui o poza cu voi doi in rama si sa i-o daruiesti sau sa-i cumperi un parfum, eventual daca stii care e preferatul lui, ia-l pe caela sauceva simbolic. Nu te arunca la un cadou mare, gen lucruri de imbracat, ceas, lant, bratara etc ii vei lua cand veti implini 6 luni de relatie sau un an ori de Craciun, de Revelion sau de ziua lui. In plus, s-ar putea ca el sa nu-ti ai nimic la o luna de relatie si se va simti prost ca tu sa-i iei lui nu stiu ce chestii scumpe si el sa nu-ti dea nimic sau sa-ti aduca doar o floare. Mai bine, petreceti o zi speciala impreuna, meregeti la mall sau la un film si alinta-l, saruta-l, spune-i vorbe dulci etc

6 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Mi se pare cam devreme ca dupa o luna sa ii iei ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul!

Răspuns utilizator avertizat
| SophieCoraline a răspuns:

Un sarut si niste gesturi mai neobisnuite.

| marian9313 a răspuns:

Un set mare de Durex smugo sal dai pe spate.

| TantiHeroglifa a răspuns:

Un ceas ar fi frumos