| CristinaDanciu a întrebat:

În 31 luna aceasta eu şi iubitul meu facem un an de când suntem împreună. Ce cadou aş putea să-i fac?! Ce le plac în mod special băieţilor?
Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa inramezi o poza cu voi doi (daca aveti) si pe langa ea sa-i cumperi o bratara ceva, un lantiosor! Mult succes! happy

| CristinaDanciu explică (pentru anonim_4396):

Mulţumesc! :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaDanciu):

Cu placere! Ma bucur ca ti-am putut fi de folos! happy

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un ceas frumos si elegant. S-ar bucura foarte mult.

| CristinaDanciu explică (pentru kar1GaNNN):

Mulţumesc, e o idee bună. Nu m-am gândit la asta. :3

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Fiecare are gusturile sale, pasiunile sale și așa mai departe.
Poți să personalizezi diverse obiecte (tricouri, pernuțe, căni, mousse-pad-uri, rame cu fotografii și așa mai departe), poți să iei brățări/inele/lănțișoare gravate. Îi poți lua ceva care să fie legat de primele voastre întâlniri. Îi poți face un album cu poze de la începutul relației voastre și până acum. Puteți merge și într-un loc unde v-ați putea distra și ați putea rămâne cu o amintire frumoasă.
Sper că te-am ajutat.
Să vă țină în continuare și o seară plăcută!

| CristinaDanciu explică (pentru Neo12):

Mulţumim. Mi-ai fost de mare ajutor.

| Neo12 a răspuns (pentru CristinaDanciu):

Pentru puțin!
Poți evalua răspunsul dacă dorești, te pup.