| Bubuu a întrebat:

Maine-noapte merg la mare cu prietenii. Ce sa imi iau la mine? love struck Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Iati ceva hainute mai groase ca seara se lasa rece, in ultima vreme cam asa a fost. happy Apoi poti sa iti iei si o crema de protectie solara, prosop, aparatul foto (daca vreti sa faceti poze), bani, ochelarii de soare, mp3playerul thinking Si ce mai vrei tu. Baftaa :*!

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

--->Uite ce trebuie sa-ti pui obligatoriu in rucsac/ geanta mare de plaja :

1. Obligatoriu: costum`de`baie! happy

2. Crema de plaja ----> Nivea e cea mai buna crema!

3. Un prosos --> Cu care sa te stergi cand iesi din apa

---> Ar mai trebui sa-ti iei si : o umbrela, niste ochelari de soare, niste slapi, bani (obligatoriu), etc.

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Catherine a răspuns:

Daca mergi seara pe plaja ...va fi cam frig mai ales ca bate si vantul...un hanorac si o pereche de pantaloni de schimb pentru iti va fi frighee hee

| Adynutza_2910 a răspuns:

Pai rochite,maieuri,pantaloni scurti,ochelari de soare.:X costum de baie.:d slapi, prosopel, creme pentru bronzat.si tot ce mai ai tu nevoie.:*

| beby_6532 a răspuns:

Haine groase, ca e vreme urata.