| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,maine o sa merg la scaldat si noi ne jucam leapsa,toti prietenii mei stiu sa inoate pe la fundul apei, numai eu nu, ma ajutati si pe mine sa inteleg chestia asta cu inotatul pe la fund?, Funda! happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cum crezi tu ca am putea nois a te ajutam din spatele computerului?
Nu crezi ca ar fi mai normal sa ceri ajutorul prietenilor, sa-ti arate ei cum se procedeaza, acolo in apa?

| NEsCaFfe a răspuns (pentru Violleta2022):

Le-am cerut ajutorul si tot nu am putut sa inteleg,:/

| Violleta2022 a răspuns (pentru NEsCaFfe):

Si cum am putea noi s ate ajutam daca suntem la atata departare, daca nici prietenii tai de acolo nu te poti face sa intelegi?
Poate esti prea mic sa pricepi jocul lor!
Sau poate ai nevoie sa-i ceri tatalui tau ajutorul!