| BlondaBă a întrebat:

Mama imediat pleaca la sedinta. Profesorii pe mine ma urasc ( cel mai mult directoarea ). Am fumat si m-au vazut toti profesorii. Si semestrul trecut am avut pana in 11 absente. Ce sa fac? Oare o sa ii spuna? Precizez ca sunt clasa a8-a. Sa nu ma judecati kiss

6 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

As spera pentru tine sa nu ii spuna mamei tale. Dar de ce ai fumat de fata cu profesorii? Dar daca ii vor spune ii spui mamei tale ca nu e adevarat ca profesorii au ceva cu tine si ca inveteaza diferite chestii ca sa te bage in problema. Sper ca te va ajuta

| Pufoshenia a răspuns:

Buna. Sigur o sa ii spuna.Succeshappy.Pa,pa

| AsdfghjkI32 a răspuns:

E logic că o să îi spună din moment ce ești super indisciplinată. Mai bine i-ai recunoaște tu sau accepți pedeapsa.
Cât de rău poate fi?

| TequilaAdam a răspuns:

Si eu m-am confruntat cu asta chiar ieri...eu zic sa nu ii zici...adica poate profesorii nu o sa ii spuna.Nu stiu, zic si eu love struck

| Deyu_2596 a răspuns:

Saluut!
Probabil o sa-i spuna, c-asa sunt toti profii, dar stai calma, o s-o vrajesti tu putin pe mama ta si o sa-i spui ca nu-i adevarat! Mai ai cateva luni si o sa termini clasa a 8 a! Stai fara stress! Nu o sa-ti faca nimeni nimic. Te puup :*

| 12dulcika12 a răspuns:

Absentele nu sunt f multe... dar nu trebuia sa fumezi in fata profesorilor...