| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea m-a prins cu iubitul in pat si la dat afara din casa ce pot face ca sa ma inteleaga si pe mine

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru un raspuns bun ar fi trebui sa ne indici, cel putin, varsta ta si a iubitului. Oricum, ce-ai fi vrut sa faca mama ta, sa-l felicite? Daca esti minora mama ta are perfecta dreptate, a facut ce trebuia. Sa-i multumesti ca nu v-a dat si cateva cu sucitorul, asta meritati! Ar trebui sa-i ceri scuze mamei tale si sa-i spui ca nu se va mai repeta.
Daca esti majora discuta cu mama ta si explica-i fapta si sper ca te va intelege, mai ales daca sunt intentii serioase cu iubitul. Numai bine!

| lovenotsex a răspuns:

Dar cati ani ai si cati ani are iubitul tau?