| wohef a întrebat:

Cum pot sa fumez linistit fara sa se ia mama de mine? Nu stie ca fumez si vreau sa fumez linistit in casa si sa inteleaga ca e corpul meu si fac ce vreau

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vrei sa fumezi in casa?
Cumpara-ti casa ta. Un om intreg la minte nu te va lasa sa fumezi intr-a lui, indiferent ca e maica-ta sau altcineva.

| relian a răspuns:

E corpul tau faci ce vrei tu,ai dreptate,dar faci asta in casa ta personala,laughing deci nu in casa lui maicata,acolo ea este sefu,ea spune ce sa faca toti care stau acolo.
Nu iti convine,du-te ia-ti casa ta,atunci o sa faci ce doresti,Dar atat timp cat stai in casa lu maicata moca,ca asa si stai moca,mai ai pretentii de fumat in casa laughing
Ar fi cazu sa te iei de mana cu altul de pe aici,Alex Dorinel ala voia sa impara si salariu lu tacsu cu el, ca el are drepturi, asa cica laughing

Deci nu doara in casa, eu de as fi sa zic si sa stai la mine in casa, iar eu nu vreau sa fumeze nimeni, nu te-as lasa nici in curte laughing deci nu fumezi pe proprietatea mea deloc.
Cam asta e ideea.Chestia ca e corpu tau si faci ce vrei, fa-o dar nu la maicata in casa.acolo nu ai nici un drept laughingfaci doara ce ti se permite.
Nu iti convine, usa e deschisa

| SilentRain a răspuns:

E maică ta, e normal sa ii pese de ce cct bagi in tine
Nu mai fuma in casă

| Nirvanaaa a răspuns:

E corpul tău corect, dar dacă e casa ei și nu suporta fumul de tigara, va trebui sa fumezi doar afara, pana te vei muta la propria ta locuință

| 1997onur a răspuns:

Vorbește cu ia nu te cerata cu ia explica de ce vrei sa fumezi de ce fumezi și dacă nu intelge fumeza in alta camera sau afara cu prieteni tai sau într-un loc unde nu poți fi tu văzută și poți fuma liniștita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti major? Mută-te. Dacă nu e fumătoare, poate nu îi convine să pută casa a fum de țigară toată ziua şi nicotina aia se mai şi depune pe pereți, pe mobilă şi o să fie greu de curățat, mai ales în bucătărie unde-s aburi şi grăsimi sau în baie.Nici mie nu mi-ar conveni în locul ei.
Măcar fumezi pe banii tăi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mică întrebare:

Cunoști efectele fumatului?

| 19flo79 a răspuns:

Comunicarea e cea mai buna.
Discuta cu ea si spune-i ce simti si ce vrei.
Daca nu e de acord atunci, fiind casa ei, nu o sa fumezi in casa happy