| Aditzu4S a întrebat:

Media la module se face media de la practica si ce-a de la teorie nu?
Adica daca am 4 la modul 2 la teorie si imi pune maestrul de practica 6 in catalog la modul 2, adica mi-a iesit media 5 si am trecut nu-i asa?

3 răspunsuri:
| Scintilla a răspuns:

La module din cate tin bine minte cand eram la liceu, trebuie minim 6 media nu 5. Daca gresesc scuze, dar nu cred ca gresesc.

| Aditzu4S explică (pentru Scintilla):

Pe mine ma intereseaza daca se face teoria cu practica o singura medie

| Scintilla a răspuns (pentru Aditzu4S):

Da.