| Leonard_Panfiloiu_1986 a întrebat:

Dacă am un 6 la fizica opțional se pune la Media de la fizica normală? Ps e trecut în catalog

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca exista rubrica separata pentru acea fizica optionala, se trece acolo. Daca nu, la fizica.
Cred ca rubrica separata totusi.

| AFR81 a răspuns:

Nu. In catalog sunt trecute doua materii care nu au legatura intre ele in ceea ce priveste notele: fizica si fizica optional.

| vocea a răspuns:

Nu are treaba cu fizica normala.

| Leonard_Panfiloiu_1986 explică (pentru vocea):

Pai cu ce ma ajuta acel 6?

| KenNine a răspuns:

Nu se pune deoarece e o alta materie, asa se catalogeaza. Asta e pusa ca o alta materie deoarece ca sa te ajute(nu) sa-ti cresti media generala.

| BeSmart17 a răspuns:

Nu se pune la fizica normala

| Tony998 a răspuns:

Nu. Nota va fi trecuta la fizica optional!

| marie123 a răspuns:

Da se pune