| anonim_4396 a întrebat:

Mereu după ce mă spal pe cap,parul meu devine extrem de moale si pufos, mentionez ca e des.Sunt baiat,iar acest lucru nu mă ajută,nu imi sta parul,si trebuie să il imbacsesc cu gel si fixativ ca să-mi stea, ce să fac?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Depinde si cu ce fel de sampon te speli, schimba-l ca poate samponul dinainte da volum mare parului.

| SoranaCs a răspuns:

Te-ai gandit ca poate samponul tau, iti da volum parului? Schimba samponul si clatestete foarte bine dupa.