| sexychick_4075 a întrebat:

Mereu fac aceeasi greseala. Ma indragostes de cine nu trebuie. M-am indragostit de un ***, un afemeiat, un betiv, etc. Dar acum e altfel.Chiar il plac pe un baiat care are prietena. El tine mult la ea dar ea nu nu tine la el pentru ca se vede prin schimbarile morale pe care le-a suferit de cand e cu el : e inganfata, jigneste pe toata lumea si se da smechera. El o protejeaza mereu, tine la ea, o respecta si simte ceva cu adevarat pentru ea. Ea insa nu si nu spun din rautatate asta dar toti stiu ca vrea doar sa fie cunoscuta ca e cu el avand in vedere ca el e popular.
A inceput sa imi placa rau de le si m-am gandit mai mult la lucrul asta, daca merita sa incerc si chiar merita una pentru mine ca il ador si alta pentru el pentru a ii deschide ochii.Eu cu el suntem amici dar nu prea vb din cauza ei care ii spune sa stea departe de mine pentru ca ma crede curva, si se da prietea cu mine dar eu stiu cum ma face pe la spate si o cam ezit, iar cu el m-am mai intalnit fara sa fie cu ea si am mai vb.
Chiar vreau sa il am. Exista vreo metoda sa il cuceresc si sa ii deschid ochi al ce e fata aia si sa ii arat ca eu chiar il iubesc?

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Nu este bine sa te amesteci intr-o relatie si nici sa visezi la un baiat ocupat.Asteapta-l sa se elibereze de ea si atunci poti ataca pe un teren subrezit.