| GontaGG a întrebat:

Deci am inceput sa ma intilnesc cu o domnisoara, la un moment mi-am data seama ca o buna prietena de a ei e o curva mare, eu i-am zis sa fie prudenta. Dupa o seara mi-a zis ca nu poate sa mai fie in relatie cu mine daca nu ii respect prietenele.
Ce sa fac sa o cuceresc din nou? Oare am facut bine ca i-am zis? Se merita sa o cuceresc din nou? Oare ce e bine sa fac?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cum ti-ai dat seama ca prietena ei e? Dar daca nu e adevarat? Dece nu te-ai interesat si din alte parti? Daca ea are o astfel de prietena, poate nu stie - daca e adevarat ca e "stricata" - sau apreciaza alte calitati la ea, de care tu nu stii. Incearca sa afli daca si cat e de adevarat, si abia apoi sa ai o discutie cu ea, si in care sa ii arati ca i-ai vrut doar binele. dar poate te-a luat gura pe dinainte, etc. Daca ea mai si merita sa iti fie prietena, ramane sa te mai gandesti, dupa ce afli adevarul si cumpanesti bine, de ce o placi, si cat conteaza ea, daca are prietene intr-adevar de genul.

| mihai69 a răspuns:

Ai dat cu bâta-n baltă deja. Crezi că mai poți repara ceva? Dacă da, încearcă. Dacă nu, să-ți fie de învățătură!

| Emilian65 a răspuns:

Las-o in pace, nu merita sa fii prieten cu o asemenea fata. Poate este mai apropiata, fizic, de prietena ei decat este apropiata de tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce ii judeci prietena, care e problema ta ca prietena ei e curva? daca fata asta de care esti tu obsedat are totusi ceva in cap nu va deveni curva ca ea asa ca nu mai judeca pentru ca NU ai nici un drept!

| SkyPilot a răspuns:

Cine se aseamana se aduna, nu?
Nu stim de ce spui de prietena ca e curva, poate ai dat cu nuca in zid.
Spune-i ca iti pare rau ca ai vorbit asa si nu vrei s-o pierzi. Daca dupa asta prietena ramane mai importanta pentru ea, vezi-ti de treaba ta, nu ai pierdut nimic.

| grab a răspuns:

Nu prea e treaba ta ca prietena ei e curva. decat in cazul in care ai platit-o si nu a facut servici. ramai axat pe prietena ta si ignora ce e in jurul ei sau ce anturaj are. o sa isi dea singura seama ce e bine si ce nu in legatura cu prietenii.

| NameHarris a răspuns:

Combina curvalaughing

| NoName0x0 a răspuns:

In primul rand, de unde stii tu despre fata aceea ca e "curva mare"?

| GontaGG explică (pentru NoName0x0):

Am auzit multe si am vazut multe cu ea.

| NoName0x0 a răspuns (pentru GontaGG):

Ok, din punctul meu de vedere astea nu.s motive. Dar intr.un fel ai facut bine deoarece ( si lucrul acesta trebuie sa i.l spui si tu prietenei tale) : nu vrei ca lumea sa o vada petrecandu.si timp cu o curva fiindca, fara niciun motiv, oamenii ar putea sa o catalogheze asa si pe ea si ca tu te.ai gandit la binele ei si ca tu nu ai nimic personal cu fata aceea. Daca are mai mult de 1 neuron va aprecia asta. happy