| andreearoscata a întrebat:

Mesaje de impacare pentru fostul iubit?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici atata lucru nu esti in stare sa gandesti singura?

| andreearoscata explică (pentru Adry05):

Ba da, dar vad ca sunt si alti care ca comenteze ca atata stiti sa faceti!

| Adry05 a răspuns (pentru andreearoscata):

Si atunci de ce nu gandesti singura daca esti in stare? Doar atat stiu sa fac? Interesant, sa zicem ca ai avea dreptate, dar macar eu as fi capabila sa-mi scriu singura un mesaj de impacare.

| Andreeush a răspuns:

De ce nu incerci sa uiti trecutul si sa faci o schimbare in viata ta?
Daca v-ati despartit inseamna ca a fost un motiv. El te-a cautat? Ti-a zis cumva ca ii este dor de tine, ca i-ai lipsit?
Crezi ca merita sa il cauti? Tu inca te mai gandestia el, probabil il mai iubesti dar el simte acelasi lucru?
Gandeste-te la ce este mai bine pentru tine.

| andreearoscata explică (pentru Andreeush):

Multumesc de sfat, da mo cautat si etc, ca ne certam prea des dar me-am dat seama ca am facut o greseala, da il mai iubesc si el ma iubește!

| Lioana a răspuns:

"Sarbatorile (sau orice altceva...) imi amintesc de tine si de timpul frumos petrecut impreuna. As vrea sa pot face o intoarcere in acele timpuri."

| Stropdeploaie a răspuns:

Ramai cu bine!laughing