| Hcaaa a întrebat:

Mi-a aparut de vreo 2 zile un fel de cos sub piele.E umflat si nu-l pot stoarce nici dezumfla (am incercat cu gheata). Stie careva ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa nu incerci sa il storci pentru ca nu rezolvi decat sa te alegi cu un semn de toata frumusetea, lasa-l ca se retrage el de buna voie dupa ce isi face treaba

| Doηηa a răspuns:

Nu faci nimic, in cateva zile trece.

| khwewljewew a răspuns:

Lasa-l acolo. nu mai strange de el ca se face si mai mare. O sa ti se duca in cateva zile. Daca nu. foloseste acul. Inteapa-l apoi sparge-l. Dar o sa te doara.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Deci ori este un punct negru incapatanat laughing si pentru asta ai nevoie de baneocin :3 :* iti dai cateva zile apoi incerci sa il storci, sau poate fi vorba de ce nu, de o teapa straight face uite-te mai bine love struck

Bafta love struck