| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cuparat un samsung galaxy sII si am facut cateva poze cu el. Acum vreau sa descar prin cablu lui de date, iar laptopul meu nu citeste cablu de date. Mentionez ca am un lapto hp, windows 7, este un laptop foarte nou si foarte performant. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe siteul romanesc al celor de la Samsung. Scrii ce telefon ai si dai jos programul New PC Studio pentru Windows 7. Succes!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent

| roxydulkica a răspuns (pentru Salontanul):

Da ti-a spus cineva ca m-ai ajutat! A fost un raspuns foarte idiot! Am sa notez ambele raspunsuri cu Nefolositor si Stupid!

| Salontanul a răspuns (pentru roxydulkica):

Nesimtit si idiot! Pe langa, esti si analfabet. La prima propozitie trebuia sa pui semnul intrebarii si nu exclamarii. La a doua ai scris doua adjective cu litera mare la inceput. Nu te chinui sa-mi raspunzi ca ti-am dat "ignore".