| Phantasmagoria a întrebat:

Mi-am facut azi masca de fata cu lamaie, ulei de masline si albus de ou. Daca vreau sa o folosesc si maine, pot pune compozitia intr-o sticla in frigider? Sau ce sa fac ca sa nu se strice sau sa capete un miros neplacut?

3 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Sa o acoperi cu ceva. Daca ai vase de plastic pentru mancare ar fi cel mai bine..in felul asta nu patrunde nici aerul.

| Phantasmagoria explică (pentru HotChoclate):

Cuvantul,, mancare" din propozitia ta m-a trimis la un link cu o retetalaughing foarte bunahappy mersi :*

| HotChoclate a răspuns (pentru Phantasmagoria):

Nu a fost cu intentieblushing. Cu placere!:*