| Houselaurie a întrebat:

Mi-am luat o pereche de papuci nike si mi-a dat si garantie 30 zile.numai ca parca sunt putin cam stramti.sunt din piele, si cica astia din piele se mai largesc dupa picior.am mai avut anul trecut o pereche de la adidas, la fel erau putin stramti, dar acum ma simt f bine in ei. dar intrebarea era, daca ai garantie, pot sa ma duc sa schimb sa iau cu un nr mai mare? am 42 sa iau 43? se poate.

2 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Da dar sa te duci in numarul de zile pe care le ai garantie? D:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti distrus