| Mirena a întrebat:

Mi-am luat o pereche de tenesi si vreau sa-i desenez pe partea alba din fata cu marcarul. Cine imi poate da idei. poze ceva interesant?

2 răspunsuri:
| Butterfly928 a răspuns:

Poti sa desenezi niste stelute sau inimioare, un curcubeu sau sa scrii niste cuvinta care sa te raprezinte sau as scrii toate emoticonurile de la messwinking

| Anonima_3560 a răspuns:

Ia o carioca neagra si scrie-ti initiala si niste flori/inimioare/cap d mortrolling on the floor si zing-zaguri, v-a arata minunat!