| YuKi_1060 a întrebat:

Mi-am luat azi o pereche de tenesi albi pentru ca vreau sa desenez pe ei?
ce as putea?

6 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Pai ai putea desena numele tau in grafitti stelute si inimioare funky
sa scrii si uh niste cuvinte care arata stilul cum ar fi (glam, funky, fresh, cuttie, star etc)
-expresii mai scurte cum ar fi:
-I love you :-( tongue si altele
Le poti face pete cu niste farduri asa ii vor face mai funky sau sa cosi niste modele de material

| SamSon a răspuns:

Graffiti happy

| MâţăCuPurici a răspuns:

Inimioare pe micky mouse serios n-am ideei

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Multe chestii,gen stelute,semnul pacii, fete gen "tongue", etc.Printre ele, scrie-ti numele intr-un mod mai artistic.

| Maruu a răspuns:

Cele mai cutee sunt : Stelele, inimioarele [ desenate in zic-zac ] Chitara, si scrisurile :Traiesc intre vise
Sunt vise care nu se implinsesc
Rock stars
Un happy poate ajunge un sad

In engleza :
I live between dreams
Dreams are not implinsesc
Rock stars
Ahappy may become a: (
Fundaa?batting eyelashes