| TwiT3R a întrebat:

Mi-am uitat parola de la id si cand sa dau la recovery password imi cere sa raspund la intrebarile alea doua pe care le-am setat eu cand mi-am facut id-ul dar am uitat raspunsul chiar si la prima intrebare la care eram sigur ca stiam ce trebuie sa scriu... dati-mi si mie exemple de raspunsuri(locuri) la intrebarea asta : Where did you spend your honeymoon?
multumesc anticipat big grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ti-ai uitat parola nu mai poti recupera contul! Cel mai bine este sa-ti aduci aminte de parola si nu de intrebarile ajutatoare in recuperarea contului pierdut.La intrebari poti sa raspunzi orice si nu neaparat sa raspunzi la intrebarea in sine.