| TheLastDancer15 a întrebat:

Hey! Vreau sa imi schimb parola de yahoo pentru ca mi`o stiu foarte multe persoane, dar cand dau la yahoo la 'I forgot my password.' imi pune intrebarile de siguranta thinking 'Where did you spend your honeymoon?' iar eu nu mai stiu raspunsul >.

Răspuns Câştigător
| FrunzaDeToamna a răspuns:

Hi:*...da exista
Deci: dai la messenger akol sus in partea stanga, My account Info, iti apare sa iti scrii parola si iti intra pe o pagina de net acol dai Change your password, si iti scrii prima data parola veche si dupa aia de 2 ori aia noua si dai save...
Sper ca ai inteles daca nu iti las prin mesaj idu' meu si ti'o schimb eu :d

10 răspunsuri:
| blondissima a răspuns:

Pai, tu stii parola. Intra in mail in My account -- Settings --Security --Change password. Iti va cere sa introduci parola veche si de doua ori noua parola.

| nikol a răspuns:

Nup cel mai simplu dai din lista ta sus stanga messenger apoi dai la my account info si te pune sa intri pe profil apoi dai la change your password... este mai dificil sa dai la am uitat parola ca iti cere multe...

| Alemoni a răspuns:

Pai daca iti stii parola, intri pe mess apoi dai pe Messenger, sus, si dupa pe My Account Info. O sa intri pe un site. Intri pe mail. Dai jos, undeva la Sing In and security si pe change password. Succes!

| litlledolleioanna a răspuns:

Nu acolo trebuie sa intri ca sa iti schimbi parolarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor) intri pe yahoo.com in stanga vezi ca srie posta intri acolo scrii id tau si parola si cand ai intrat dai susu in stanga la contul meu si scrii din nou parola si iti apare editare parola funda?:X:X

| WooppS a răspuns:

INTRA pe yahoo si dai la my accout sau ceva de genu si dai la password acolo si dai change.*** trebuie sa te loghezi.asa e da nu stiu daca ai inteles. fundabig grin

| andree1705 a răspuns:

Din pacate, fara acele raspunsuri nu poti sa afli parola. Intrebarile acelea trebuiau sa mareasca siguranta in caz ca cineva ti-a aflat parola si tu vrei sa o schimbi. Fara rapunsul la acele intrabari, nu poti sa schimbi parola. Sorrysad. Sper ca a fost de folos.

| Silaghi_Cosmina_1968 a răspuns:

Da doresc sa imi recuper contul si sa schimb parala

| Silaghi_Cosmina_1968 a răspuns:

Va rog sa ma ajutati

| marinescumaria a răspuns:

Tu vreai de fapt sa spargi parola cuivarolling on the floor da nu poti draguta

| Sentes_Sidonia_1992 a răspuns:

Te intreaba unde ai petrecut luna de miere