| anonim_4396 a întrebat:

Mi se despica foarte repede parul. ce sa fac

2 răspunsuri:
| baby27 a răspuns:

Ulei de masline d 2 ori pe saptama, tinel 2 ore pe cap, speli bine cu sampon, iti garantez ca inca de la prima spalare parul tau va fi mult mai sanatos si mai stralucitor, de mentinu e sa te clataresti cu apa calda astfel ca uleiul sa iasa in totalitate:p

| Deea852 a răspuns:

Pai, foloseste un sampon impotriva varfurilor despicate. Intreaba la farmacie. Sau nu mai folosi placa de par(in caz ca o folosesti) pentru ca dauneaza foarte mult podoabei tale capilare. happy