| TaniaClaudia15 a întrebat:

Buna am și eu o întrebare. Vreau un tratament pentru accelerarea creșterii părului. Parul meu se despica foarte repede și nu folosesc placa, feon sau ondulator.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudia, încearcă sa-l usuci manual de acum, cu un prosop. Nu-l lasă să se mai usuce singur. Slăbești rădăcina parului :(
Îți recomand Densi-Solutions Tratament de la Vichy. Ți-am atașat un link, unde ți se explica coerent cum sa aplici le păr și efectele acestuia pe păr.

Rezultatele apar după primele utilizări, garantez.

https://www.vichy.ro/......23931.aspx

Mult succes!; x

| MădălinaMaya055 a răspuns:

Pai problema e de la structura parului tau, si nu ca il ai genetic subtire si fragil, ai tai ar fi trebuit sa te tunda cand erai mica scurt ca sa nu mai ai probleme acum(la mine asa a fost, si am parul des).Iti recomand sa nu mai folosesti feonul, e asemenea ca placa, iti arde un pic parul.Foloseste ulei de ricin(e cel mai bun dintre toate), ulei de argan, ulei de cocos. Poti folosi combinate 2 dintre ele, poti si 3.Il tii toata noaptea, iar dimineata te speli normal, cu sampon si balsam. Poti de 2 ori pe luna sa folosesti masca de par, si iti garantez ca rezultatele se vor vedea.Precizez ca eu folosesc placa, si de aceea ma dau.