| anonim_4396 a întrebat:

Mi se zbate ochiul drept de cateva zile de mai bine de o saptamana
ce inseamna s la asta ma refer k e oare de la oboseala sau oare ce?
sincer ma deranjeaza si cand vorbesc cu o per deja incepe ochiul ca si cum asa face cu ochiul aproapelaughing ce o fii?

2 răspunsuri:
| KeporLove a răspuns:

Poate fi de la oboseala dar mult mai corect este de la stres-ul adunat in ultimile zile. fa o pauza. odihnestete si relaxeazate o perioada

| anonim_4396 explică (pentru KeporLove):

Aha..mersii mult de raspuns k deja m-am saturat in fiecare zii din 5 in 5 min bine..nu neaparatlaughing