| anonim_4396 a întrebat:

Mie mi-a venit ciclul la sfarsitul lui septembrie anul trecut(prima data) si de atunci nu mi-a mai venit.Stiu ca este normal sa intarzie a doua oara sa se regleze dar atat de mult nu mi se pare normal. Puteti sa imi spuneti ce se intampla|?

Răspuns Câştigător
| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai noi nu te putem ajuta. Trebuie sa e duci la ginecolog si sa vezi ce ai. Sincer sa nu te superi sa nu mai pui intrebari de acestea pentru ca se rad baietii de tine si nu vreau sa ti se intample asta te pup. Deci du-te sa-ti faci un control la ginecologie