| 1Q a întrebat:

Mie nu imi plac gegile astea de iarna ma fac sa arat gras, voi ce purtati iarna sa nu va fie frig?

5 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Eu port palton happy n'am problemehee hee

| ionutzul31 a răspuns:

Am o geaca de stofa, e undeva intre sport si elegant.
Imi place ca ma face sa arat oricum mai putin gras laughing

| StevieBreakingBenjamin a răspuns:

Eu port palton.Nu ma face grasa si arata chiar bine.In combinatie cu o esarfa mare si un fes dragut arata bine.big grin

| AndreeaP99 a răspuns:

Pai un palton de stofa e cel mai bun nu trebuie sa aiba balna sau cv de genu daca stofa e putin ma igroasa e excelent

| puppy16 a răspuns:

Haina de stofawinking nici mie nu imi plac cele din fas...Am una de stofa mai lunga pana la genunchi cu gurel si este foarte frumoasawinking