| madymadymadymady a întrebat:

Miley Cyrus, Selena Gomez sau Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Eu o apreciez pe Miley Cyrus deoarece consider ca este foarte profunda si prin muzica ei inspira oamenii.Bineinteles ca are siea greselile ei, ca orice om dealtfel, insa talentul sau nu pote fi contestat de nimeni altcineva!

6 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Selena Gomez

| DoOdO a răspuns:

Demi Lovato

| LoveSelena a răspuns:

Cel mai mult imi place de miley.Are voce, e frumoasa si se imbraca si bine.Ea are cea mai multa experienta

| D3e3 a răspuns:

Miley
Goamez e o profitoare!
Lovato e o c***a!

| Ana8785 a răspuns:

Toate sunt bune si diferite si au categoriile lor de fani. As adauga-o si pe Taylor Swift intre cele de mai sus. E greu sa alegi. Cred totusi ca in momentul de fata Miley si Selena sunt cele mai populare.

Eu citesc stiri despre ele si alte sute de vedete aici:

www.blogvedete.com.

Eu de acolo ma informez zilnic. Sper ca am fost de ajutor :-)

| Theo_7248 a răspuns:

Miley Cyrus