| ioana_1322 a întrebat:

Voi cine credeti ca e mai buna? miley cyrus, selena gomez sau demi lovato?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Demy lovato alate sincer ma enerveaza selena aia e foarte ingamfata iar miley circus... mai bine nu zicwinking

| Merilynne a răspuns:

Imi place de Selena si putin si de Demi...de miley nic nu mai vb nu imi place deloc cum a ajuns

| LoVe_6598 a răspuns:

1- Miley Cyrus 2-Selena Gomez 3-Demi Lovato.
Dar mie imi place mult cum arata Selena Gomez. pacat ca nu e asa buna... Asta e.
fundita?
Plzz

| Andrre a răspuns:

Miley.thinking

| andra4u a răspuns:

Sau buna la altceva rolling on the floor

| Anamariaandrei a răspuns:

1-miley, 2-demi si 3- serena (deoarece: hannah montana imi place cel mai mult apoi Sony si steluta ei norocoasa si abia la urma magicienii din Waverly place)
cam asta cred eubig grin

| Joanne1703 a răspuns:

Sunt eu fan MIley Cyrus, dar tot cred ca Demi e mai bine decat Miley si Selenabig grin

| lovethewayyoulie a răspuns:

La ce te referi? Cuvantul ''buna'' are mai multe intelesuri thinking Buna, adica cum arata? Sau buna, in sensul cum este la suflet big grin?

| valeria_2105 a răspuns:

Eu cred ca miley cyrus este cea mai buma