| anonim_4396 a întrebat:

MMM buna eu ...sau adica noi amundoi (fostul meu!) apoi ca eu vred ca avem ceva in comun acuma dupa ce ne-am despartit nu mai vorbim, nu mai scrim! si astazi am postat amundoi la orele 15:45 un Status cu o piesa eu si el amundoi am postat o piesa si plus asta amundoi la ora 15:45? Poate asta sa insemne ceva? ee intinplator sau este ceva!? Astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Mie mi se pare a fi o simpla coincidenta, insa e in regula daca pentru tine are o anumita semnificatie si din moment ce ai pus intrebarea asta, e destul de clar ca te gandesti la el. Iti recomand sa-ti reanalizezi sentimentele.

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca sa nu mai pocesti limba romana, este greu pentru noi sa citim asa ceva, si sa iti si raspundem fara sa iti atragem atentia. Daca e fostul, lasa-l in pace, nu inseamna nimic.

| TheMεchαnix a răspuns:

Cu profesoara de lucru manual.