| KillMePlease a întrebat:

N'seara lumee!
As vrea sa stiu.voi ce ati schimba în lume pentru a fi mai buna? Ce aţi face ca sa trăiţi într-o lume pe placul vostru? Poate nu aţi face schimbari... dar daca ar fi sa ne intoarcem în timp ce vremuri ati alege şi dacă nu simtiti ca un anumit trecut poate fi prezent, ce fel de lume ati construi?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

O lume pe placul meu ar fi o lume fără oameni.
Orice loc, orice lucru de pe planeta asta e special, dar există o singură specie infectă, omulwinking

| sabin89 a răspuns:

Cu putine ajustari, lumea de acum cred ca e de preferat celor de dinainte. In primul rand, pentru realizarile tehnice. Avem apa calda la robinet, incalzire centrala, aer conditionat vara, televizor, telefon mobil... Dar, cum am zis, cu niste ajustari, intre care, in primul rand, sa nu mai existe arme de distrugere in masa.

| MarianWLF a răspuns:

Nu as schimba nimic, deoarece ar fi devenit la fel cu timpul oricum.
Dar as fi schimbat faptul ca m-am nascut in tara asta blestemata.

| Voidwithin a răspuns:

As interzice emisiunile de genul ''Un show pacatos''.
Ce rost ar avea sa schimbi lumea daca nu poti schimba perceptia oamenilor asupra lumii?
Stii vorba acea ''Daca vrei sa schimbi lumea, schimba-te pe tine''.