| RAY a întrebat:

Voi cum va traiti viata ca sa fiti pe placul altora sau sa fiti pe placul vostru?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Sunt pe placul meu în mare și prefer să rămân așa, chiar dacă voi fi disprețuit de restul.

| RAY explică (pentru T0T):

Corect,dar daca nu joci cu multi, multi o sa te urasca, vad eu asta, inca nu am inteles ce inseamna sa ai o minte deschisa, adica sa accepti orice parere, idee sa fi de acord cu toti?

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Depinde și de părere. Adică unii consideră păreri niște erori logice. Părerile țin de chestii care își permit să conțină o doză de subiectivitate. Adică nu e cum aș sparge o oglindă și ți-aș spune că de fapt am lustruito, că asta e părerea mea.

| RAY explică (pentru T0T):

Corect asa, imi place cum gandesti foarte rational, logic

12 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Poti sa imi spui semi-autist, am abilitati sociale reduse, de obicei ma integrez greu, si nu prea tin cont de conventiile sociale, totusi rshatul e ca maica-mea inca are o anumita presiune autoritara asupra mea, dar presupun ca asta se rezolva daca n-o sa mai depind financiar de ea.

| RAY explică (pentru SG1995):

Seby dar daca ai ocazia sa vorbesti cu cineva gen eu ai accepta real?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Da. Desi cel geu ma exprim real, tin minte ca mi-am luat inima in dinti si i-am zis unei tipe ca o plac, din pacate ea m-a bagat in frienzone.

| RAY explică (pentru SG1995):

Dragule isi vei gasi jumatatea, inteligent esti

| GoldenZenith a răspuns:

Al meu, al meu, al meu!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Chiar daca te uraste 7, 5 miliarde de persoane?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Da. Poate să mă urască și Dumnezeu, mi-e indiferent.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Coooooool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce este viața mea, o trăiesc cum îmi place mie. Am grijă să nu-i rănesc pe cei din jurul meu, atât timp cât aceştia îmi vor binele, nu răul.