| pinky_2290 a întrebat:

Ne-am despartit de 3luni, dar se comporta cu mine la fel de frumos ca atunci cand eram impreuna. I-am dat de inteles ca mai vreau sa mai fim impreuna, am batut foarte multe apropouri. Ce e de facut in situatia asta? Cum putem sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Citeste primul raspuns de aici: http://www.tpu.ro/......tamina-nu/ . Citeste neaparat si cartea, recomandata de Just4Fun. Te va ajuta sa intelegi mult mai multe si vei sti ce ai de facut. Succes! Numai bine!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

@pinky, sper sa-ti rezolvi problemele cat mai repede! Succes! Numai bine!