| KenJi a întrebat:

Neata guyz. Maine ma tund si nu stiu cum, despre mine ce sa zic, am parul genul lui jastin biberus ( nu m-am luat dupa el, l-am lasat mare ca mi-a placut ) fruntea medie. Ce ziceti de asta: ma tund scurt imi las par sa imi fac o creasta, iar bretonul tuns intr-o parte dar mai scurt. Ce ziceti? Tin sa spun ca nu m-am mai tuns scurt de 2 ani si imi e asa o frica sa nu arat ca puscariasii. Pls ajutati-ma sad

2 răspunsuri:
| ch0c0latemix a răspuns:

Pai uite...ai pute sa te tunzi gen
http://picasaweb.google.com/Debora.Richart/JoeJonas#5498913900899914466
daca iti place...e doar o sugestie.o seara placuta!

| ByaKid a răspuns:

Nu te tunde! Ok, poate doar varfurile.Dar genul ala de par lung e super cute.happy Sfatul meu ar fi sa iti iei doar varfurile daca tot vrei sa te tunzi. Sper ca te'am ajutat tongue