| B3cKham a întrebat:

Sunt baiat, am 16 ani si in ultimi doi ani am avut parul de o lungime medie spre lung, genul acela cu bretonul dat intr-o parte. Vreau sa ma tund scurt, dar nu stiu ce model. Vreau sa precizez ca sunt brunet si ca am fruntea putin cam mare. As dori sa imi spuneti cum ar fi cel mai bine sa ma tund, daca stiti si un salon ar fi genial. prin zona pantelimon...

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Multi cu freza ca a ta au inceput sa se tunda din cauza caldurii :(.
Uite aici niste idei:X, care am vazut ca se poarta, multi baieti care renunta la stilul asta de tunsoare cum o ai tu incearca ceva in genu :x :

http://www.topcoafuri.ro/......arbati.jpg e destul de draguta asta si iti acopera fruntea daca tu zici ca o ai lata :P

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/....../1/edy.jpg genu asta l-am vazut la foarte multi baieti si chiar e interesant, mie una imi place :x

http://www.presaonline.com/......rfecta.jpg sau asa, si asta e destul de intalnita :x.

Acum ramane la alegerea ta, dar din cate am vazut astea se poarte si se vad chiar bine :x.
Peace :-*

7 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

Nu te tundeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Si eu am n coleg in genu`asta tuns si e cea mai faina frizurawinking

| mynameiselena a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi prea scurt gen 1, daca pana acum a fost mediu

| B3cKham explică:

@ alexandrey in cazul in care nu ai facut misto, nu-mi place tunsoarea aia...
@ Andrei011 mi se pare cam scurta tunsoarea aia. Pentru salonul ala nu-mi trebuie programare? as cam vrea sa ma tund maine, caci luni plec la mare

| B3cKham explică:

@Annalina99 pai da si mie-mi place, dar e vara si imi este cald. Vreau sa-mi schimb si eu frizura...

| B3cKham explică:

@MaddElla Chiar mi-au placut alegerile tale, in special prima si ultima, insa nu stiu cum sa-i spun frizerului sa ma tunda asa. Sa ma duc cu poza imi este rusine straight face

| Andrei011 a răspuns:

Poti sa te duci la acest salon Salon Max Stil - Pantelimon - Zona Delfinului

ce zici de prima frizura de pe aceasta pagina? http://vedete-moda-avatare.blogspot.com/......-moda.html