| anonimabubulina a întrebat:

Heii,Tpu.Am si eu o problema vreau sa ma tund, m-am gandit sa imi tund bretonul..nu l-am avut nici odata tuns..nu stiu daca e un breton, ma rog..parul din fata..sa il tund scurt si sa imi fac un fel de creasta nu in sus pe spate ..asa un pic tapata. poate ca nu e chiar o creasta,zic eu, dar e o provocare..si restul parului nu stiu cum sa il fac.aveti niste idei, poze.daca se poate pozele sa fie cu tot cu acea "creasta".

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate îți este de folos, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| iElf a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

Asa?:3 e tuns in forma de V :3 sau nu stiu cum sa iti explic si e tapetat putin si ondulat pe spate :P Bafta si pupicii >:D< :*