| Marry:X a întrebat:

Neata`.Sa va intreb ceva: ce inseamna R. I. P? Ca habar nu amhappy

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

Rest in peace = odihneasca-se in pace!

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

R. i. p =inseamna mort, om fara viata. Sunteti prosti nici unu nu intelegeti ce inseamna R. I. P-se vede ca n av creier P. E. A. C. E fratilor////Xdancing F.R.A.I.E.L.O.R lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rau imi parelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este logic ca inseamna odihneasca-se in pace nu vezi filme de groaza///////?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sabyna: Marry:X are mare dreptate! Tu stii tot? In primul rand ai greseli de tipar. Dar daca te intreb daca stii cum se s*** p*** stii? Marry: add dj_eugen_music

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iauzi Reteaua imputitilor penali=]] By un coleglaughing Crede-ma ca nici eu nu stiamthinking
Aastea`s jegurioh go on ce sa le cerioh go on oameni cu viitoru`n punga si punga la gunoilaughing oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca esti tu desteapta mai SABYNA mai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cred ca a inteles de ce mai scrieti acelasi lucru de 20-30 de ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

R. I. P.=Rest in peace (Odihneste-te in pace)
bft thumbs up happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dic

inseamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RIP=Requiescat in pace(latina) =Rest in peace(engleza).

| MIHAELA_5681 a răspuns:

Maikal jackson rolling on the floorrolling on the floor

| carmen_5231 a răspuns:

Rest in peace=Odihneasca'se in pace...
Doamne pe ce lume traiesti?rolling on the floor)raised eyebrows

| io_5027 a răspuns:

Ar trebui sa fitzzi si voi mai seriosi, d-lor, da! :-)

| Ezio_9344 a răspuns:

R.I.P=Rest In Peace sau Requiescat in pace si nu mai radeti fratilor ca nici eu nu stiam ce e...credeam ca e reaper sau ceva de genu